Välj föreställning:

Kontakt

Götgatan 55 116 21 Stockholm Tel: 08-505 290 00 Mail: info@gotalejon.se

Ledning

VD / Exekutiv producent Kristjan Ragnar Kristjansson kristjan@gotalejon.se

Producent

Åsa Holmgren 0707-91 44 44 asa@gotalejon.se

Ekonomiansvarig

Karin Tengsved ekonomi@gotalejon.se  

Marknads- & försäljningsansvarig

Cathrin Wentzel cathrin@gotalejon.se  

Foajé, bar & restaurangansvarig

Anna-Lena Saarikoski anna-lena@gotalejon.se Arbetsansökningar till front of house skickas till: anna-lena@gotalejon.se Matbokningar skickas till: mat@gotalejon.se

Biljettansvarig

Ulrika Magnusson 08-505 290 00 ulrikam@gotalejon.se biljett@gotalejon.se

Tekniskt ansvarig / scenmästare/ansvarig för uthyrningar av teatern

Mikailo Jah 070-477 72 25 mikailo@gotalejon.se

Driftansvarig teatern

Thomas Ånäs 070-978 35 55 thomas@gotalejon.se

Brolles resa i vår mood trailer!

Brolle på jakt efter Elvis...

Publiken älskar Bullets!

The magic spot i Sun Studio!

Trion lunchtjafsar!

Tack till Linus Wahlgren!

Brolle i Memphis!

Torpeden äter

Jobbig wannabe!

Lyssna på bossen!

Strålande recensioner!

Förbeställ med vår nya app

Bullets Over Broadway –...

Läs om Bullets over Broadway

Pressen älskar Skifs show

Teatersupé före föreställningen